لیفتراک در تهران

اجاره ليفتراك در تهران را با ما تجربه کنید

۰۹۱۲۰۴۵۰۸۵۰

ليفتراك ارزان در تهران:

قيمت اجاره ليفتراك در تهران از حدود ۲۵۰ هزار تومان آغاز مي شود. ما با وجود چند اكيپ در سراسر تهران كار حمل و جابجايي بار در كارگاه ها و كارخانه ي شما را با قيمتي مناسب انجام مي دهيم. اگر به دنبال كرايه ارزان و امن هستيد با ما با شماره ۰۹۱۲۰۴۵۰۸۵۰ تماس بگيريد.

اجاره ليفتراك امن در تهران:

بسيار مهم است كه اكيپ کاری شما از تجربه و آموزش لازم برخوردار باشند. در صورتيكه اپراتور ليفتراك آموزش هاي لازم را دريافت نكرده باشد ممكن است هزينه هاي مالي و جاني جبران ناپذيري را به شما تحميل كند.

مناطق تحت پوشش در شرق تهران در شرق  تهران

 تهرانپارس، لویزان، شمس آباد، سرخه حصار،

 شرق  تهران و در خاک سفید، مسعودیه و افسریه

 نارمك، هروي، رسالت، پيروزي، لويزان، شمس آباد و …؛

 تهرانپارس، سيدخندان، پيروزي و …

 در شرق  تهران و در مناطق نارمک، پاسداران، هروی، رسالت، هنگام و حکیمیه

ليفتراك سبك و سنگين در محدود ی شرق  منطقه ۴، منطقه ۱۳، منطقه ۱۴

برداشتن و حمل بارهاي سبك و سنگين شما در شرق  تهران شهید بابایی، شهید باقری و صدر

 منطقه ۱۵، منطقه ۸ و منطقه ۷ تهران

در منطقه شرق  تهران و در محدوده ی بزرگراه ارتش

 با بهترين قيمت در بزرگراه امام علی، آزادگان

مناطق تحت پوشش در شمال تهران

گروه ما در شمال تهران؛ محدوده محله هاي اقدسيه، اوين، كاشانك، كامرانيه، ازگل، جماران، دركه، فرشته، الهيه، دربند، باغ فردوس، نياوران، قيطريه، فرمانيه، دزاشيب، ولنجك، چيذر، زعفرانيه،‌ كامرانيه و بقيه ي محله هاي منطقه يك، منطقه ۳، منطقه ۲ و منطقه ۵ را  پوشش مي دهد.

مناطق تحت پوشش در غرب تهران

 در غرب تهران و در شهر زیبا، سعادت آباد و تجریش، شهران، طرشت، چيتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک و صادقیه، آزادی و ستارخان، فردوس و پونک، وردآورد و کن، گیشا ، تهرانسر و آریاشهر با ما تماس گرفته و از خدمات ليفتراك در غرب تهران و عبدل آباد، صالح آباد، سعيدي، قلعه مرغي، بهار، يافت آباد، اسلام شهر، نواب، كاظمي و خيابان قزوين در جنوب غرب تهران بهره مند شويد.

اجاره ليفتراك با قيمت مناسب در جنوب تهران

ارائه خدمات  در جنوب تهران و در بازار تهران، خزانه، خراسان، جوادیه، مولوی، کوی سیزده آبان، فلاح، امیریه، شهرری، یافت‌آباد، منیریه، شوش، خزانه، بخارایی و شاپور، سیروس، دروازه غار